Warszawa, ul.Trakt Brzeski 56
22 783 31 98
e-mail: biuro@meble-varsovia.pl

Łóżka tapicerowane

Podczas aranżowania wystroju wnętrza swojej sypialni, w pierwszej kolejności zacznij od łóżka. Jeśli szukasz oryginalnych kształtów, łóżka na wymiar albo obicia w nietypowym odcieniu, to zapoznaj się z naszą ofertą i odwiedź Varsovia Meble.

W salonie Varsovia Meble oferujemy Państwu szeroki wybór łóżek do sypialni, wśród których najczęściej wybieranymi przez Klientów są łóżka tapicerowane oraz bardzo praktyczne łóżka z pojemnikiem, umożliwiającym przechowywanie pościeli. Nowoczesności nadają im zastosowane podnośniki gazowe, dzięki którym konstrukcja takiego łóżka tapicerowanego jest bezpieczna, a jego użytkowanie proste i przyjemne.

W naszej ofercie posiadamy różnorodne materiały obiciowe, wyróżniające się spośród innych ciekawą strukturą tkanin oraz kolorystyką. Tkaniny z kolekcji Magic Home oraz Aqua Clean to materiały wyjątkowe, na które szczególnie chcemy zwrócić Państwa uwagę. Należą one do tkanin plamoodpornych, a ich czyszczenie jest bardzo proste. Z pewnością spodobają się one osobom z alergią, które muszą w sposób wyjątkowy dbać o czystość w domu.

W naszej ofercie posiadamy łóżka tapicerowane w różnych modelach, których charakterystycznym elementem są zagłówki. Wybór jest naprawdę duży, a pikowania, obszycia i inne wykończenia sprawiają, że są to meble jedyne w swoim rodzaju. Dzięki regulacji oparcia są to łóżka wyjątkowo wygodne, a także funkcjonalne, gdyż niektóre łóżka tapicerowane posiadają oryginalne półki wyposażone w oświetlenie LED. Różnorodność dostępnych modeli jest ogromna, więc bez problemu znajdziecie Państwo u nas łóżka tapicerowane pasujące do Waszych wnętrz.
W naszej ofercie posiadamy także usługę wykonania łóżka na zamówienie. Wykonujemy ją w przypadku części posiadanych modeli łóżek tapicerowanych, dostosowując wszystkie elementy do wskazanego wymiaru – także nietypowego. Szczegółowe informacje o wykonaniu łóżka na wymiar zdobędziecie Państwo w naszym salonie Varsovia Meble.

Zapraszamy Państwa do salonu Varsovia Meble, abyście Państwo osobiście sprawdzili, jak bogatą ofertę posiadamy na łóżka tapicerowane.

Łóżko tapicerowane do sypialni w Warszawie możesz kupić w Varsovia Meble Warszawa ul.Trakt Brzeski 56.

Za­pra­sza­my do za­po­zna­nia się z naszą szczegółową ofertą.

łóżka tapicerowane bez pojemnika

łóżka tapicerowane z pojemnikiem

łóżka kontynentalne

   Łóżko kontynentalne-hotelowe