Warszawa, ul.Trakt Brzeski 56
22 783 31 98
e-mail: biuro@meble-varsovia.pl

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane do sypialni to idealna propozycja. Sypialnia to miejsce w której możemy odpocząć i zregenerować siły, zapomnieć o otaczających nas problemach.

Wystrój tego wnętrza może nam w tym pomóc lub zupełnie przeciwnie,dlatego warto poświecić trochę czasu na bliższe poznanie elementów tworzących sypialnie. A bez wątpienia najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko, które obecnie nie jest już tylko miejscem snu, ale również najpiękniejszą ozdobą. Szczególnym rodzajem łóżek są łóżka drewniane.Każdy znajdzie coś dla siebie, w ofercie posiadamy łóżka drewniane o tradycyjnym wzornictwie, jak i łóżka nowoczesne i stylizowane.

Dzięki właściwemu doborowi rodzajów drewna nasze łóżka mają piękne formy, ciekawe wykończenia i frezowania, występują w wielu barwach i odcieniach.

Pro­po­nu­je­my Państwu łóżka drewniane z po­jem­ni­kiem na pościel lub bez pojemnika wykonane z drzewa sosnowego,dębu,olchy,buku oraz brzozy.Łóżka litego drewna są wyjątkowe i niezwykle trwałe, a także zdrowe i uni­wer­sal­ne, bo mogą na nich spać wszyscy, nawet alergicy. Dzięki wła­ści­we­mu doborowi rodzajów drewna nasze łóżka mają piękne formy, ciekawe wy­koń­cze­nia i fre­zo­wa­nia, występują w wielu barwach i od­cie­niach. Ich kon­struk­cja jest bardzo solidna, co zapewnia nie tylko trwałość, ale przede wszystkim bez­pie­czeń­stwo podczas użyt­ko­wa­nia.

Sz­cze­­gó­l­nie polecamy Państwu łóżka drewniane z po­­je­m­ni­­kiem na pościel.

Łóżka z po­­­je­­m­ni­­­kiem na pościel są obecnie naj­czę­­­­­ściej wy­­­bie­­­ra­­­nym meblem do sypialni, do­­­da­­t­ko­­­wym miejscem do prze­­­cho­­­wy­­­wa­­­nia pościeli,kołder,poduszek. Pro­­­po­­­nu­­­je­­­my Państwu łóżka drewniane w wielu roz­­­mia­­­rach i kolorach. Dostępne rozmiary 90,100,120,140,160,180/200 cm. Istnieje również możliwość wykonania wybranych modeli łóżek w nie­­­ty­­­po­­­wych wymiarach.

Za­­pra­­sza­­my do za­­po­­zna­­nia się z naszą szcze­gó­ło­wą ofertą.

 –łóżka drewniane bez pojemnika

łóżka drewniane z po­jem­ni­kiem

  

 

Łóżka drewniane do sypialni kupisz w Varsovia Meble.

Warszawa ul.Trakt Brzeski 56 pon-piąt 11-19,sobota 10-15